27 სექტემბერს, ონის მუნიციპალიტეტის მერმა ემზარ საბანაძემ, პირველ მოადგილე დიმიტრი საყვარელიძესთან ერთად გეგმიური სამუშაო შეხვედრა გამართა შპს “იერი”, შპს “ექსპერტიზა მშენებლობა დიზაინის”, შპს “ რაჭა-2005’“ ,შპს ‘ ინდივიდ პარტნიორი“ წარმომადგენლებთან, ი/მ ტარიელ ჩიხრაძესთან
27.09.2019 წ.
მიმდინარე წლის 27 სექტემბერს, ონის მუნიციპალიტეტის მერმა ემზარ საბანაძემ, პირველ მოადგილე დიმიტრი საყვარელიძესთან ერთად გეგმიური სამუშაო შეხვედრა გამართა შპს “იერი”, შპს “ექსპერტიზა მშენებლობა დიზაინის”, შპს “ რაჭა-2005’“ ,შპს ‘ ინდივიდ პარტნიორი“ წარმომადგენლებთან, ი/მ ტარიელ ჩიხრაძესთან.
შეხვედრაზე განიხილეს ქ. ონის ქუჩების და საზოგადოებრივი სივრცეების კეთილმოწყობის (პირველი ეტაპი) სამუშაოების, სოფელ ლაჩთა- შეუბნის გზის რეაბილიტაციის და სოფლებში გომსა და ჯინჭვისში წყალსადენის რეაბილიტაციის საკითხები, ისაუბრეს სოფელ ბარში გზის ასფალტირების და ქალაქ ონის ტერიტორიაზე არსებული სანიაღვრე სისტემების ( 2 უბანი) მოწყობა/რეაბილიტაციის სამუშაოების მიმდინარეობის შესახებ.