7 ოქტომბერს ონის მუნიციპალიტეტის მერის პირველმა მოადგილემ დიმიტრი საყვარელიძემ, მოადგილე ეკა მაისურაძესთან ერთად, მორიგი სამუშაო შეხვედრა გამართა მერიის სტრუქტურული ერთეულის წარმომადგენლებთან
7.10.2019წ.
7 ოქტომბერს ონის მუნიციპალიტეტის მერის პირველმა მოადგილემ დიმიტრი საყვარელიძემ, მოადგილე ეკა მაისურაძესთან ერთად, მორიგი სამუშაო შეხვედრა გამართა მერიის სტრუქტურული ერთეულის წარმომადგენლებთან.
შეხვედრაზე საუბარი შეეხე მერიაში მიმდინარე საკადრო ცვლილებებს, სამსახურის უფროსებმა ისაუბრეს გასულ პერიოდში შესრულებული სამუშაოების და დაგეგმილი ინიციატივების შესახებ .
განსაკუთრებული ყურადღება დაეთმო მომავალ 2020 წელს სოფლის მხარდაჭერის პროგრამის ფარგლებში განსახორციელებელი პროექტების შერჩევის მეთოდს,ასევე მერიაში შემოსულ კორესპოდენციებზე დროულ და კვალიფიციურ რეაგირების საკითხს.
ყურადრება გამახვილდა ზამთრის სეზონის მოახლოებასთან დაკავშირებით მძიმე ტექნიკის მზაობასა და შესაბამის შ.პ.ს-მაქსიმალურ ჩართულობაზე პრობლემური საკითხების მოგვარებაში.
შეხვედრის ბოლოს ეკა მაისურაძემ სამსახურის უფროსებს მიაწოდა ინფორმაცია 11 ოქტომბერს დაგეგმილი კულტურული ღონისძიების შესახებ.
შეხვედრას ესწრებოდა შ.პ.ს „მოედანი 2009“-ის ხელმძღვანელი კახაბერ ჩიკვილაძე.