ონის მუნიციპალლიტეტის მერმა ემზარ საბანაძემ მოადგილესთან ერთად სამუშაო შეხვედრა გამართა მერის წარმომადგენლებთან და საკრებულოს დეპუტატებთან
07,08,2019
მიმდინარე წლის 7 აგვისტოს ონის მუნიციპალლიტეტის მერმა ემზარ საბანაძემ მოადგილესთან ერთად სამუშაო შეხვედრა გამართა მერის წარმომადგენლებთან და საკრებულოს დეპუტატებთან.
შეხვედრაზე საუბარი შეეხო ადმინისტრაციულ ერთეულებში ამ დროისთვის არსებულ პრობლემურ საკითხებს.
განსაკუთრებული ყურადღება დაეთმო „ონელობა-2019“ს დღესასწაულისათვის მზადების პროცესს.
️   მერის განცხადებით ნებისმიერი ადმინისტრაციული ერთეულის ხელმძღვანელი ვალდებულია იზრუნოს თავისი თემის საუკეთესოდ წარმოჩენაზე, რათა მოხდეს მობრძანებული სტუმრებისთვის ღირსეული დახვედრის ორგანიზება.
ონის მუნიციპალიტეტის მერის ემზარ საბანაძის გადაწყვეტილებით, „ონელობის“ დღესასწაული ყოველთვის გაიმართება აგვისტოს თვეში,იმისთვის რომ მეტ ადამიანს ქონდეს დღესასწაულზე დასწრების საშვალება.
Related posts
ონის მუნიციპალიტეტის მერის მოადგილე – ლევან შერაზადიშვილმა შეზღუდული შესაძლებლობის მქონე პირთა საკითხზე მომუშავე საბჭოსთან წლის პირველი სხდომა გამართა
ბეერ-შევას სახელობის პარკში არსებულ ბავშვთა და მოზარდთა სასპორტო სკოლის კომპლექსში ამხანაგური შეხვედრა გაიმართება ფრენბურთში
მიმდინარე წლის 26 მარტს გაიმართა ონის მუნიციპალიტეტის საკრებულოს ბიუროს სხდომა.