ონის მუნიციპალიტეტის ტერიტორიაზე იგეგმება ქალაქის კეთილმოწყობისა და გამწვანების სამუშაოები.
ონის მუნიციპალიტეტის მერმა ემზარ საბანაძემ,მოადგილეებთან და მერიის წარმომადგენლებთან ერთად მურმან ლებანიძის სანაპირო მოინახულა
8 აპრილს ონის მუნიციპალიტეტის მერმა ემზარ საბანაძემ,მოადგილეებთან და მერიის წარმომადგენლებთან ერთად მურმან ლებანიძის სანაპირო მოინახულა
გაზაფხულის დადგომასთან ერთად,ონის მუნიციპალიტეტის ტერიტორიაზე იგეგმება ქალაქის კეთილმოწყობისა და გამწვანების სამუშაოები.
მიმდინარე წლის 8 აპრილს ონის მუნიციპალიტეტის მერმა ემზარ საბანაძემ,მოადგილეებთან და მერიის წარმომადგენლებთან ერთად მურმან ლებანიძის სანაპირო მოინახულეა,სადაც უახლოეს მომავალში ინფრასტრუქტურის მოწესრიგების მიზნით მასშატაბური სამუშაოები იგეგმება.
დღესვე დაიწყო გაბრიელ მთავარანგელოზის ეკლესიის მიმდებარედ პარკის და დემეტრე მეორეს მოედანზე არსებული სკვერის გამწვანება.იგეგმება ნარგავების განახლება დ.აღმაშენებლის მოედანზე.
გამწვანების აქციაში მერიის წარმომადგენლებთან ერთად, სიმონ სხირტლაძის სახელობის ონის საჯარო სკოლის მოხალისეებიც ჩაერთვნენ.