25 ოქტომბერს, ონის მუნიციპალიტეტის მერმა ემზარ საბანაძემ, პირველ მოადგილესთან დიმიტრი საყვარელიძესთან ერთად, გეგმიური სამუშაო შეხვედრა გამართა შპს “იერი”, შპს “, შპს „ პირამიდა“, შპს „ რაჭა 2005“, შპს „ბილდმენეჯმენტი “, შპს „ სამშენებლო სარემონტო სამმართველო სევერნი ზაპადის წარმომადგენლობა საქართველოში“ , შპს “ექსპერტიზა მშენებლობა დიზაინის” წარმომადგენლებთან
25.10.2019წ.
მიმდინარე წლის 25 ოქტომბერს, ონის მუნიციპალიტეტის მერმა ემზარ საბანაძემ, პირველ მოადგილესთან დიმიტრი საყვარელიძესთან ერთად, გეგმიური სამუშაო შეხვედრა გამართა შპს “იერი”, შპს “, შპს „ პირამიდა“, შპს „ რაჭა 2005“, შპს „ბილდმენეჯმენტი “, შპს „ სამშენებლო სარემონტო სამმართველო სევერნი ზაპადის წარმომადგენლობა საქართველოში“ , შპს “ექსპერტიზა მშენებლობა დიზაინის” წარმომადგენლებთან.
შეხვედრას ესწრებოდნენ მერიის არქიტექტურისა და ინფრასტრუქტურის სამსახურის უფროსი თეიმურაზ გრძელიშვილი,ზედამხედველობის სამსახურის უფროსი გივი ბენდიანიშვილი.