16 სექტემბერს საქართველოში ზოგადსაგანმანათლებლო სკოლებში, საჯარო საბავშვო ბაღებში და ბევრ უმაღლეს სასწავლო დაწესებულებაში სასწავლო პროცესი დაიწო
16.09.2019წ.
16 სექტემბერს საქართველოში ზოგადსაგანმანათლებლო სკოლებში, საჯარო საბავშვო ბაღებში და ბევრ უმაღლეს სასწავლო დაწესებულებაში სასწავლო პროცესი დაიწო.
1019-2020 სასწავლო წლის მისალოცად ონის მუნიციპალიტეტის მერი ემზარ საბანაძე პიპილეთის საჯარო სკოლაში, მერის მოადგილე ეკა მაისურაძე სოფელ ღების და ჭიორის საჯარო სკოლაში, ხოლო საკრებულოს თავმჯდომარე შუქურა ჯაფარიძე და მერის წარმომადგენელი ქალაქ ონში ლევან შერაზადიშვილი სიმონ სხირტლაძის სახელობის ონის საჯარო სკოლაში იმყოფებოდნენ.
ადგილობრივი ხელისუფლების წარმომადგენლებმა ყველა მოსწავლეს, მასწავლებელს, სკოლების ადმინისტრაციასა და მშობლებს სასწავლო წლის დაწყება მიულოცეს , მშვიდობიანი, სიხარულით აღსავსე, წარმატებული და საინტერესო სასწავლო წელი უსურვეს.