ონის მუნიციპალიტეტის მერი – სერგი ხიდეშელი, პირველ მოადგილე – გიორგი ნოდარიშვილთან და მოადგილე – ლევან შერაზადიშვილთან ერთად, მერიის პირველადი სტრუქტურული ერთეულების ხელმძღვანელ პირებს შეხვდა
05.09.2022წ.
ონის მუნიციპალიტეტის მერი – სერგი ხიდეშელი, პირველ მოადგილე – გიორგი ნოდარიშვილთან და მოადგილე – ლევან შერაზადიშვილთან ერთად, მერიის პირველადი სტრუქტურული ერთეულების ხელმძღვანელ პირებს შეხვდა.
სერგი ხიდეშელმა სამუშაო შეხვედრაზე ხელმძღვანელი პირებისგან დეტალური ინფორმაცია მოისმინა მუნიციპალიტეტში მიმდინარე და დაგეგმილი სამუშაოების შესრულების შესახებ. ასევე, შეხვედრაზე განხილული იქნა მუნიციპალიტეტში არსებული სხვადასხვა პრობლემური საკითხები და ისაუბრეს მათი გადაჭრის ალტერნატიულ გზებზე.
სერგი ხიდეშელმა პირველადი სტრუქტურული ერთეულების ხელმძღვანელ პირებს და მერის დაქვემდებარებაში მყოფი ორგანიზაციის წარმომადგენლებს შესაბამისი დავალებები მისცა და გააქტიურებისკენ მოუწოდა.