14 იანვარს ონის მუნიციპალიტეტის მერმა ემზარ საბანაძემ სამუშაო შეხვედრა გამართა ონის მუნიციპალიტეტში სოფლის მხარდაჭერის პროგრამით გათვალისწინებული ღონისძიებების ორგანიზებულად განხორცილების მიზნით სამუშაო ჯგუფის წევრებთან
14.01.2020წ.
14 იანვარს ონის მუნიციპალიტეტის მერმა ემზარ საბანაძემ სამუშაო შეხვედრა გამართა ონის მუნიციპალიტეტში სოფლის მხარდაჭერის პროგრამით გათვალისწინებული ღონისძიებების ორგანიზებულად განხორცილების მიზნით სამუშაო ჯგუფის წევრებთან.
შეხვედრაზე ისაუბრეს საქართველოს სახელმწიფო ბიუჯეტით გათვალისწინებული საქართველოს რეგიონებში განსახორციელებელი პროექტების ფონდიდან სოფლის მხარდაჭერის პროგრამის ფარგლებში დასაფინანსებელი პროექტების შერჩევის პროცედურების და კრიტერიუმების დამტკიცების შესახებ“ საქართველოს მთავრობის 2018 წლის 28 დეკემბრის №654 დადგენილებაში ცვლილების შეტანის თაობაზე.
2019 წელს შერჩეული პროექტების ანალიზის შედეგად და საჭიროებებიდან გამომდინარე იცვლება სოფლის მხარდაჭერის პროგრამის ფარგლებში დასაფინანსებელი პროექტების შესაძლებლობის ჩამონათვალი.