ონის მუნიციპალიტეტის მერიის სამშენებლო სამუშაოების ინსპექტირებისა და მონიტორინგის სამუშაო ჯგუფმა დასრულებული ინფრასტრუქტურული პროექტები მოინახულა
06,08,2019
მიმდინარე წლის 6 აგვისტოს ონის მუნიციპალიტეტის მერიის სამშენებლო სამუშაოების ინსპექტირებისა და მონიტორინგის სამუშაო ჯგუფმა დასრულებული ინფრასტრუქტურული პროექტები მოინახულა:
სოფელ უწერაში დასრულდა არსებული წყალსადენის სათავე ნაგებობის სარეაბილიტაციო სამუშაოები (სათავემდე მისასვლელი გზის რეაბილიტაცია 1000მ, მდ.ბეღლორზე ნაპირსამაგრის მოწყობა 250მ, წყალგამწმენდ ნაგებობაზე ფრაქციული ღორღისა და წყალმიმღები არხების მოწყობა).
შემსრულებელი: ი/მ ფრიდონ ორდინიძე.
“სოფლის მხარდაჭერის პროგრამის” ფარგლებში გარე განათების მოწყობის სამუშაოები დასრულდა სოფლებში-შქმერი(ხარისთვალი,უშოლთა),მრავალძალი,წმენდაური,ბორცო,ახალი ჩორდი.
შემსრულებელი:შპს “კომუნალური სამსახური”.
ონის მუნიციპალიტეტის მერის მოადგილე – ლევან შერაზადიშვილმა შეზღუდული შესაძლებლობის მქონე პირთა საკითხზე მომუშავე საბჭოსთან წლის პირველი სხდომა გამართა
ბეერ-შევას სახელობის პარკში არსებულ ბავშვთა და მოზარდთა სასპორტო სკოლის კომპლექსში ამხანაგური შეხვედრა გაიმართება ფრენბურთში