ონის მუნიციპალიტეტის მერმა-ემზარ საბანაძემ, პირველ მოადგილესთან – დიმიტრი საყვარელიძესთან , სივრცითი მოწყობის და ზედამხედველობის სამსახურის წარმომადგენლებთან ერთად, გეგმიური სამუშაო შეხვედრა გამართა
შპს „მოედანი-2009″, შპს ონის კომუნალური სამსახურის, შპს „ფასისის“ წარმომადგენლებთან, ი/მ ტ. ჩიხრაძე, ი/მ ზ.ჩიკვილაძე, ი/მ ა.ჩიკვილაძე, ი/მ. მ.ლობჯანიძე და ი/მ გ.გუგეშაშვილთან
მიმდინარე წლის 31 მაისს, ონის მუნიციპალიტეტის მერმა-ემზარ საბანაძემ, პირველ მოადგილესთან – დიმიტრი საყვარელიძესთან , სივრცითი მოწყობის და ზედამხედველობის სამსახურის წარმომადგენლებთან ერთად, გეგმიური სამუშაო შეხვედრა გამართა შპს „მოედანი-2009″, შპს ონის კომუნალური სამსახურის, შპს „ფასისის“ წარმომადგენლებთან, ი/მ ტ. ჩიხრაძე, ი/მ ზ.ჩიკვილაძე, ი/მ ა.ჩიკვილაძე, ი/მ. მ.ლობჯანიძე და ი/მ გ.გუგეშაშვილთან.
შეხვედრაზე განიხილეს სოფლის მხარდაჭერის პროგრამის ფარგლებში, ასევე ადგილობრივი ბიუჯეტით განსახორციელებელი ინფრასტრუქტურული პროექტების მიმდინარეობა, სამუშაო პროცეში გამოკვეთილი ხარვეზები და სხვა საყურადღებო საკითხები.
შეხვედრას ესწრებოდნენ ზედამხედველობის სამსახურის წარმომადგენლები.