ონის მუნიციპალიტეტის ვიცე მერი სერგი ხიდეშელი,მოადგილესთან ეკა მაისურაძესთან და მერის რწმუნებულთან ლევან შერაზადიშვილთან ერთად საზოგადოებრივი ჯანდაცვის ცენტრის და ჯანდაცვის ა(ა)იპ ის თანამშრომლებს შეხვდა
01. 07.2021წ.
ონის მუნიციპალიტეტის ვიცე მერი სერგი ხიდეშელი,მოადგილესთან ეკა მაისურაძესთან და მერის რწმუნებულთან ლევან შერაზადიშვილთან ერთად საზოგადოებრივი ჯანდაცვის ცენტრის და ჯანდაცვის ა(ა)იპ ის თანამშრომლებს შეხვდა.
შეხვედრაზე განიხილეს ჯანდაცვის სფეროში არსებული ამჟამინდელი გამოწვევები და ასევე სამუშაო პროცესში გამოკვეთილი პრობლემური საკითხები.
განსაკუთრებული ყურადღება გამახვილდა საკადრო პრობლემებზე, რომელიც წლებია ონის მუნიციპალიტეტის საზოგადოებრივ ჯანდაცვის ცენტრს აწუხებს.
ვიცე მერის განცხადებით, ონის მუნიციპალიტეტის მერიის მხრიდან კომპეტენციის ფარგლებში გაკეთდება მაქსიმალური ჯანდაცვის სფეროს წარმომადგენლებისთვის სამუშაო პირობებისა და მდგომარეობის გაუმჯობესების მიზნით.