მიმდინარე წლის 25 ივნისს გაიმართა ონის მუნიციპალიტეტის საკრებულოს ბიუროს სხდომა.
25/06/2025
2. ,,ონის მუნიციპალიტეტში რეგისტრირებულ შეზღუდული შესაძლებლობებისა და სპეციალური საჭიროების მქონე ბავშვთა რეაბილიტაცია-აბილიტაციის პროგრამით სარგებლობისთვის, ონი-ამბროლაური – სადმელის პარშუტზე ტრანსპორტით გადაადგილების ხელშეწყობის სოციალური პროგრამის დამტკიცების შესახებ.
3. 2025 წელს ონის მუნიციპალიტეტში „სოფლის მხარდაჭერის პროგრამის“ ფარგლებში განსახორციელებელი პროექტის დამტკიცების თაობაზე.
4. ონის მუნიციპალიტეტის საკუთრებაში არსებული მოძრავი ქონების, ერთი ერთეული სპეც ტექნიკის – მუხლუხა ტრაქტორი შპს „ონის სერვის ჯგუფისათვის“ პირდაპირი განკარგვის წესით, დროებით სარგებლობაში (უსასყიდლოდ), თხოვების ფორმით გადაცემის საკითხის შეთანხმების შესახებ.
5. „ ონის მუნიციპალიტეტის საკუთრებაში არსებული ქონების საპრივატიზებო ობიექტების ნუსხის დამტკიცების შესახებ“ ონის მუნიციპალიტეტის საკრებულოს 2025 წლის 27 თებერვლის N4 განკარგულებაში ცვლილების შეტანის შესახებ.
6. „ონის მუნიციპალიტეტის საკუთრებაში არსებული ქონების საპრივატიზებო ობიექტების პრივატიზაციის გეგმის დამტკიცების შესახებ“ ონის მუნიციპალიტეტის საკრებულოს 2025 წლის 27 თებერვლის N5 განკარგულებაში ცვლილების შეტანის შესახებ.
7. ონის მუნიციპალიტეტის საკრებულოს განათლების, კულტურის, ახალგაზრდულ საქმეთა და სოციალურ საკითხთა კომისიის თავმჯდომარის ინფორმაცია, ონის მუნიციპალიტეტის მოსწავლე ახალგაზრდობის სახლის მიერ გაწეული მუშაობის და პრობლემების შესახებ.
8. ონის მუნიციპალიტეტის საკრებულოს სივრცით-ტერიტორიული დაგაგმარებისა და ინფრასტრუქტურის კომისიის თავმჯდომარის ინფორმაცია მოსახლეობის სასმელი წყლით მომარაგების შესახებ.
9. ონის მუნიციპალიტეტის საკრებულოს ქონების მართვისა და ბუნებრივი რესურსების კომისიის თავმჯდომარის ინფორმაცია მუნიციპალიტეტის ტერიტორიაზე საყოფაცხოვრებო ნარჩენების მართვის შესახებ.