მიმდინარე წლის 23 აპრილს გაიმართა ონის მუნიციპალიტეტის საკრებულოს ბიუროს სხდომა.
23/04/2025
2. ონის მუნიციპალიტეტში საგანგებო სიტუაციების მართვის, კომუნიკაციისა და ცნობიერების ამაღლების 2025-2027 წლების სტრატეგიის დამტკიცების შესახებ, ,,ჰიდრომეტეოროლოგიური და გეოლოგიური კვლევების ანგარიში”, კომუნიკაციებისა და ცნობიერების ამაღლების სტრატეგიის, და კომუნიკაციების სამოქმედო გეგმის დამტკიცების შესახებ.
3. ონის მუნიციპალიტეტის მერის ანგარიში 2024 წელს გაწეული მუშაობის შესახებ.
4. ონის მუნიციპალიტეტის საკრებულოს საფინანსო-საბიუჯეტო კომისიის თავმჯდომარის ინფორმაცია 2025 წლის I კვარტლის სარეზერვო ფონდის ხარჯვის შესახებ.
5. ონის მუნიციპალიტეტის საკრებულოს განათლების, კულტურის, ახალგაზრდულ საქმეთა და სოციალურ საკითხთა კომისიის თავმჯდომარის ინფორმაცია, ონის მუნიციპალიტეტის ა(ა)იპ სამხატვრო სკოლის მიერ გაწეული მუშაობის და პრობლემების შესახებ.
6. ონის მუნიციპალიტეტის საკრებულოს სამანდატო, საპროცედურო და ეთიკის კომისიის თავმჯდომარის ინფორმაცია განვლილი სამი თვის მუშაობის შესახებ.