მიმდინარე წლის 14 ივნისს, ონის მუნიციპალიტეტის მერმა-ემზარ საბანაძემ, პირველ მოადგილესთან – დიმიტრი საყვარელიძესთან , სივრცითი მოწყობის და ინფრასტრუქტურის სამსახურის წარმომადგენლებთან ერთად, გეგმიური სამუშაო შეხვედრა გამართა
შპს „დიოკნისეს“ „ევროტექნიკსის“და შპს „ექსპერტიზა, მშენებლობა, დიზაინის“ წარმომადგენლებთან, ი/მ რუსლან ლობჯანიძე, ი/მ გია ალხიძე, ი/მ ბაკურ რეხვიაშვილი, ი/მ თამაზ ჩიკვილაძესთან
მიმდინარე წლის 14 ივნისს, ონის მუნიციპალიტეტის მერმა-ემზარ საბანაძემ, პირველ მოადგილესთან – დიმიტრი საყვარელიძესთან , სივრცითი მოწყობის და ინფრასტრუქტურის სამსახურის წარმომადგენლებთან ერთად, გეგმიური სამუშაო შეხვედრა გამართა , შპს „დიოკნისეს“ „ევროტექნიკსის“და შპს „ექსპერტიზა, მშენებლობა, დიზაინის“ წარმომადგენლებთან, ი/მ რუსლან ლობჯანიძე, ი/მ გია ალხიძე, ი/მ ბაკურ რეხვიაშვილი, ი/მ თამაზ ჩიკვილაძესთან,
შეხვედრაზე განიხილეს სოფლის მხარდაჭერის პროგრამის ფარგლებში , ასევე ადგილობრივი ბიუჯეტით განსახორციელებელი ინფრასტრუქტურული პროექტების მიმდინარეობა.
საუბარი შეეხო სამუშაო პროცეში გამოკვეთილ ხარვეზებს, შესრულების ვადებისა და ხარისხის კონტროლს, ასევე სხვა საყურადღებო საკითხებს.
ეხვედრას ესწრებოდნენ მერიის ზედამხედველობის სამსახურის და სამშენებლო სარემონტო სამუშაოების ინსპექტირების მონიტორინგის სამუშაო ჯგუფის წევრები