158 მიმდინარეობს მდინარე რიონის კალაპოტის ფორმირება, რის შემდეგადაც მოხდება ადგილ “თევრეშომდე” გზის გაყვანა. დღეს ადგილზე მობილიზებული ტექნიკის საშუალებით სამუშაო ჯგუფმა მონაწილეობა მიიღო ადგილ “თევრეშოდან” სოფელ ღებამდე მოსახლეობის გადმოყვანაში Share 0 FacebookTwitterPinterestEmail მსგავსი ინფორმაცია კლინიკა “ოფთალმიჯი“ ონში უფასო კონსულტაციას ატარებს მარტი 31, 2025 სოფელ შეუბანში გრძელდება მისასვლელი გზის რეაბილიტაციის პროექტი მარტი 31, 2025 რაჭა-ლეჩხუმ ქვემო სვანეთის სახელმწიფო რწმუნებულის პირველმა მოადგილემ –... მარტი 30, 2025 ონის მუნიციპალიტეტის მერის მოადგილე – ლევან შერაზადიშვილმა შეზღუდული... მარტი 28, 2025 ბეერ-შევას სახელობის პარკში არსებულ ბავშვთა და მოზარდთა სასპორტო... მარტი 27, 2025 მიმდინარე წლის 26 მარტს გაიმართა ონის მუნიციპალიტეტის საკრებულოს... მარტი 26, 2025 სახელმწიფო რწმუნებულის ინიციატივით დაგეგმილი, გასვლითი სამუშაო შეხვედრების ფარგლებში,... მარტი 26, 2025 მიმდინარე წლის 25 მარტს გაიმართა ონის მუნიციპალიტეტის საკრებულოს... მარტი 25, 2025 გორის ახალ სპორტის სასახლეში 17-წლამდელთა საქართველოს პირველობა გაიმართა... მარტი 24, 2025 ა (ა) იპ სასპორტო სკოლის კომპლექსის ინიციატივით და... მარტი 22, 2025