გერმანიის საერთაშორისო თანამშრომლობის საზოგადოება (GIZ), საქართველოს ადგილობრივ თვითმმართველობათა ეროვნული ასოციაციისა და კონტრაქტორი არასამთავრობო ორგანიზაციის (სათეფა) მჭიდრო თანამშრომლობით, ონისა და სენაკის მუნიციპალიტეტში მცხოვრებ ქალებს, საკუთარი იდეების განხორციელებაში დაეხმარა
27.12.2021წ.
გერმანიის საერთაშორისო თანამშრომლობის საზოგადოება (GIZ), საქართველოს ადგილობრივ თვითმმართველობათა ეროვნული ასოციაციისა და კონტრაქტორი არასამთავრობო ორგანიზაციის (სათეფა) მჭიდრო თანამშრომლობით, ონისა და სენაკის მუნიციპალიტეტებში მცხოვრებ ქალებს, საკუთარი იდეების განხორციელებაში დაეხმარა.
საგრანტო კონკურსის ფარგლებში, რომელიც ქალთა ეკონომიკური გაძლიერების მიზნით გაიმართა, ბენეფიციარებისთვის ბიზნეს – გეგმის წერის მასტერკლასის ჩატარებასა და თითოეული გამარჯვებულისთვის, 2000 ევროს ღირებულების საწარმოო ინვენტარის გადაცემას გულისხმობდა.